ONLİNE DİYET VE BESLENME DANIŞMANLIĞI

Online diyette verim

Online diyet ve beslenme danışmanlığı nedir?

Online diyet ve beslenme danışmanlığı, internet bağlantısı ile veya telefon kullanılarak sanal ortamda yapılan diyet ve beslenme danışmanlığıdır. Diyetisyen Ece Ertürk ile doğrudan iletişim kurulur.

Online diyet ve beslenme danışmanlığı kimler için uygun?

Online diyet ve beslenme danışmanlığı; örneğin pandemi sürecinin koşullarında, yoğun iş temposunda, şehirdışı/yurtdışında bulunanlar veya herhangi bir sebepten diyetisyene gitmeye vakti olmayanlar için online diyet danışmanlığı harika bir fırsat sunar. Bununla birlikte diyetisyenimiz ile daha sıkı takip altında olarak bu sayede diyet motivasyonunuzu kaybetmemenizi sağlar.

Online diyet süreci nasıl ilerliyor?

  • İlk olarak online diyet; tamamen sizin ihtiyaçlarınıza, alışkanlıklarınıza ve varsa hastalık durumunuza göre özel olarak hazırlanmış beslenme programlarını içerir. Çünkü diyet kişiye özel olduğunda sonuç verir.
  • Ofiste yüzyüze yapılan danışmanlık görüşmelerinden tek farkı; ölçümlerinizi evde kendi tartınız ve mezuranızla yapıyor olmanızdır.
  • Ayda 4 görüşme yapılmaktadır. Haftada 1 kez kontrol seansınız olur. Haftalık değerlendirme ve listenizde gerekli değişiklikleri kapsar.
  • Kontrol günlerinde sabah aç karnına aldığınız ölçümlerinizi diyetisyenimize iletirsiniz.
  • Randevu saatinde diyetisyenimiz telefonla isteğinize göre sesli veya görüntülü arayarak seansınızı gerçekleştirir.
  • İlk seans yaklaşık 1.5 saat sürmektedir. Bu seansta sizi tanımaya yönelik diyetisyenimiz tarafından ayrıntılı bir anamnez alınır. Beslenme eğitimi verilir ve ardından diyet listeniz hazırlanır.
  • Kontrol seansları 15-20 dk sürmektedir.
  • En önemlisi diyet süreci boyunca diyetisyenimiz sizinle yakından ilgilenir. Mesela diyete dair her sorunuzun cevabını alabileceğiniz whatsapp üzerinden sürekli iletişim imkanı sunar.
  • Listeler seçeneklidir ve sizi sıkmadan, aç bırakmadan ve diyette gibi hissettirmeden kolayca uygulayabileceğiniz formdadır.

Hangi online diyet paketini seçmeliyim?

Online diyet ve beslenme danışmanlığımız üç farklı paket halinde sunulmuştur.

Aylık paket 4 görüşme, 3 aylık paket 12 görüşme ve 6 aylık paket 24 görüşme içerir.

İhtiyaç durumuna göre size uygun olan paketi seçmelisiniz. Fakat çoğunlukla 3 veya 6 aylık paketler daha ekonomik olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilen paketlerimizdir.

Hangi paketin sizin için uygun olduğuna karar veremediyseniz ana sayfamızda bulunan whatsapp ikonuna tıklayarak diyetisyenimizle doğrudan iletişime geçebilirsiniz ve yapacağınız ön görüşme sonrasında sizin için ideal olan paketi sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

-Diyetisyen Ece Ertürk

Daha fazla  paylaşım için İnstagram hesabımı buradan takip edebilirsiniz. Tüm soru ve önerileriniz için iletişime geçebilirsiniz.